Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

20 grudnia 2022

Na www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien PCV.

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]