Jakie usługi świadczy architekt?

5 lutego 2020

Biuro projektowe oferuje szeroki wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w funkcjonalnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a później czynnie kontroluje postęp prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię oryginalne, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budowli w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Dotychczasowe realizacje to między innymi kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty i obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektów może również przygotować plan przestronnych i praktycznych garderób, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]