Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

23 września 2019

Na joannaklusak.com znajdziesz projektanta wnętrz Kraków na miarę swoich potrzeb

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]