Kraków Airport Taxi – podróżuj wygodnie po Małopolsce

8 września 2018

Na ruchliwych portach lotniczych złapanie taksówki potrafi stać się sporym problemem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy tutejsi z konkretnego miasta z pewnością sobie poradzą, to biznesmeni mogą mieć duże problemy – ich obecność w tym miejscu jest zazwyczaj wszak zaplanowana z dużą dokładnością. Dobrze zatem wcześniej pomyśleć o przewozie po mieście. Firmy oferujące takie usługi działają w wielu miejscowościach z ważnymi lotniskami – na przykład w stolicy, Katowicach bądź w Krakowie. Należy przy tym dodać, że te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko opcją zlecenia taksówki na wybraną porę – posiadają oprócz tego wiele innych zalet. Czemu zatem powinniśmy postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego opłaca się skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi jest też wygoda samochodów – firma ją proponująca stosuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz pozostałych uznanych producentów aut. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wybierając tę opcję transportu nie trzeba dzielić miejsca z pozostałymi pasażerami – auto zarezerwowane jest tylko dla nas oraz partnera biznesowego. Dobrze napisać również o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie wszak zarezerwowanie trasy do innych miejscowości w Małopolsce lub poza nią.

Ile zapłacimy za Kraków Airport Taxi?

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i siedzib firm, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 PLN. Na nieco większe opłaty powinniśmy przygotować się, gdy zamierzamy zarezerwować kurs do innego miejsca położonego w regionie. Na przykład, podróż do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych danym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki podróży, które zadowolą każdego.