Kreatywne narzędzie – firma w Street View

5 lutego 2019

firma w street view Kraków

Google Street View to najbardziej przydatne rozwiązanie internetowe ostatnich lat. Ułatwia poznawanie dalekich krajów i dużych ośrodków miejskich bez opuszczania domu – dzięki pomocy przeglądarki Google. Z idei Street View mogą skorzystać również firmy w całym kraju (na przykład w Krakowie czy Gdańsku).

Firma w Street View – czy warto się nią zainteresować

Innowacyjność usługi Street View to niewątpliwie danie szansy użytkownikom z całego świata oglądania innych państw oraz słynnych obiektów. Wystarczy wpisać w Google Maps precyzyjną pozycję geograficzną, a naszym oczom ukażą się szerokokątne zdjęcia żądanej miejscowości lub aglomeracji. Wydaje się, jakbyśmy wyszli na wirtualną wycieczkę, mogąc pójść w każdym kierunku. Firma lub instytucja publiczna może korzystać ze Street View pokazując odbiorcom fotografie swoich biur. Odgrywa to niebagatelną rolę przede wszystkim w przypadku przedsiębiorstw usługowych. Street View to doskonały impuls przyciągający potencjalnych odbiorców.

Firma w Street View – czego najczęściej szukają konsumenci

Idea firmy w Street View jest sprzężona z usługą Google Maps, z której nierzadko korzystają internauci poszukując danych o miejscowych pubach, salonach kosmetycznych czy instytucjach państwowych. Rozwiązania te są oczywiście przystosowane do urządzeń mobilnych. Warto jednak pamiętać o zrobieniu profesjonalnych zdjęć, podanych w tej wizytówce internetowej, bo to sprawia, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy zainwestować w tę usługę, postarajmy się o wykwalifikowanego fotografa.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]