Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

27 stycznia 2021

Szukasz dobrej oferty tworzenia sklepu WooCommerce? Nie wahaj się! Zajrzyj tutaj.

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie masz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i prosta personalizacja

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma niemało atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za towary między innymi przez DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowych produktach albo zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]