Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

20 grudnia 2019

Odszukaj fachowców, którzy sporządzą wirtualny spacer w agencjach reklamowych

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy czy też nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]