Na czym polega profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic?

2 stycznia 2020

Więcej informacji o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków

W większości domów obecne są piwnica i strych. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, przenosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji dobrze jest zdecydować się na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic oraz strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się rosnącą popularnością. Wybierają je ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble lub popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miastach, to świetny wybór, jeśli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy niepotrzebne szafy, kanapy, fotele bądź meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy pamiętać, że na ogół na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Nasz adres:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]