Opieka nad grobem

24 marca 2020

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź www.pong-malopolska.pl

Wygląd nagrobków zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]