Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

18 października 2022

Catering imprezowy - więcej informacji o tej usłudze.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe czy eventy w plenerze, ale w rzeczywistości co rusz w przeróżnych punktach kraju organizowane są sympozja, benefisy czy bankiety. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na istotnych eventach

Zarezerwowałeś salę bankietową albo wybrałeś już lokalizację, w którym urządzisz piknik? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz należy postarać się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych napojów, gorących potraw oraz przekąsek. Pamiętaj, że w przypadku ważnych gal w złym tonie jest postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i liczyć na to, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – wygodny układ stołów, stylowe dekoracje, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu jak w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Atutem korzystania z usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje wyśmienite menu, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić gości demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, aby prześledzić na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W trakcie ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, które zakąski, potrawy i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]