Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

26 października 2023

Parking Kraków lotnisko. Zdobądź więcej wiadomości.

Komfort, sposobność przybycia także w bardzo oddalone zakątki naszego globu oraz szybkość – to najistotniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zyskał niebywałą popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dostania się do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego personelu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]