Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

22 kwietnia 2020

Ciekawi Cię oferta parkingu przy Balicach? Skieruj się na pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]