Planujesz podróż w dużej grupie? Sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych

10 kwietnia 2019

Wybierasz się poza Polskę i interesują Cię oferty komfortowych i bezpiecznych przewozów międzynarodowych? Jeżeli stawiasz na wspaniałą jakość usług w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, poznaj ofertę przewoźnika poEuropie.pl!

Przewozy międzynarodowe po Europie

Świadczymy przewozy międzynarodowe do państw UE – Niemiec, Holandii, Belgii, jak również do Polski. Możemy też zaplanować podróż do Czech, Słowacji, Francji, Austrii czy Luksemburga – pod warunkiem, że zgromadzi się większa liczba pasażerów. Świadczymy usługi zarówno w obszarze transportu osób, jak i niewielkich przesyłek – działamy na terenie województwa dolnośląskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego oraz śląskiego. Idziemy za aktualnymi trendami i dajemy naszym klientom opcję zarezerwowania biletów przez internet – bez ruszania się z mieszkania. Aby nabyć bilet, wystarczy uzupełnić formularz widniejący na naszej stronie internetowej. Można także dokonać rezerwacji przez telefon, za pośrednictwem SMS-a czy e-maila.

Czy warto skorzystać z przewozów międzynarodowych?

Nasze przewozy międzynarodowe są usługą na wysokim poziomie, bowiem dbamy o wygodę osób z nami podróżujących. Dysponujemy flotą komfortowych busów (Ford Transit) o wysokim standardzie, które zapewniają bezproblemowy dojazd do punktu docelowego. Nasze busy wyposażone są w bezprzewodowy internet WiFi na terenie Polski, odtwarzacz DVD, ogrzewanie postojowe, a także klimatyzację. Prowadzimy transfery do i z lotnisk oraz przewozy międzynarodowe w trybie Door-to-door. Oferujemy kursy przez cały tydzień, tym samym z łatwością dopasujesz dzień odjazdu do swoich potrzeb.