Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

22 lutego 2023

Dowiedz się więcej o organizacji przyjęć okolicznościowych na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także „osiemnastki”, ceremonie chrztu oraz komunie. Jeśli lista gości jest długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji pozostaje nam zabukować odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po ofertę firmy cateringowej

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast zabawy, w których sporą grupę gości stanowią dzieci, jak komunie czy chrzciny, dobrze jest urządzić w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Przekąski podawane zaproszonym też wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskim stylu urządzane są w nim chrzty, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do 130 osób. Z kolei gdy przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, poprzez ułożenie i ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]