Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

11 września 2020

Jeżeli potrzebujesz pomocy fotografa Google, zajrzyj na www.fotografsv.pl

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno potrafi wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że ma on stosowne kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]