Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

8 sierpnia 2021

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne albo pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie ukształtowanie głębszych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, jak również różne sympozja, bankiety dla wspólników biznesowych oraz szkolenia. Takie imprezy wymagają należytego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy dużych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, warto sprawdzić propozycje wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją stylistyką do klasy urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy marki, w czasie których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w byle jakiej sali. Warto w takich przypadkach zaplanować imprezę w stylowym miejscu, które zdecydowanie uwydatni ważność wydarzenia. A jeśli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali perfekcyjną obsługę

Planując event firmowy nie można zignorować tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce wyśmienitych dań dla gości, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i zajmie się nakryciem stolików. W czasie ekskluzywnych gal wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym najlepszej obsługi. Opłaca się więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy zaserwują potrawy do stołu w elegancki sposób, jak również zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i idealnie wyglądające na talerzu dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]