Samolotem czy busem do Niemiec – jaki transport wybrać?

14 kwietnia 2019

Republika Federalna Niemiec to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży – według szacunków agencji pracy planuje tam wyjechać nawet 17% osób zainteresowanych emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak chętnie wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy z Polski do Niemiec – komfortowo i bezpiecznie

Według aktualnych statystyk w Niemczech mieszka ponad 600 tysięcy Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę głównie w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają także koncerty gwiazd muzyki czy sklepy. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera bogato wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy organizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę pojazdów, które docierają między innymi do miast na trasie Berlin, Hanower, Brema, a także Moguncja, Würzburg czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, małopolskie, śląskie i opolskie.

Bus do Niemiec w formule door-to-door

Interesuje Cię wygodna podróż i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Bogato wyposażone busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, posiadają wygodne fotele i zapewniają pasażerom dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i zapewniają komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska mają na pokładzie odtwarzacz DVD, jak również bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.