Sprzątanie i czyszczenie grobów

11 września 2019

Sprzątanie grobów Kraków - dalsze informacje o tej usłudze znajdziesz tutaj

Zapewne żaden z czytelników nie chce, żeby pomniki jego bliskich były zapomniana. Tymczasem jednak, nie zawsze znajdujemy wolną chwilę na to, by się nimi zająć, odwiedzając nagrobki jedynie przed najistotniejszymi rocznicami. obecnie jednak nie musimy wcale skazywać ich na zapomnienie – wystarczy tylko powierzyć ich utrzymanie specjalizującej się w tym firmie. Jak znaleźć podobne usługi? Co dzięki nim zyskamy i jak dużo na nie wydamy?

Czyszczenie grobów – gdzie znaleźć?

Ogłoszenia firm oferujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w sieci – wystarczy wpisać właściwe frazy w wyszukiwarkę. Oprócz tego, przedsiębiorstwa tego rodzaju często promują się także w okolicy nekropolii – kiedy uważnie przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, niewątpliwie znajdziemy odpowiednią w danym przypadku osobę.

Oferta przedsiębiorstw – czyszczenie grobów i dużo więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy oferowanych przez przedsiębiorstwa zajmujące się nagrobkami zmarłych krewnych. Decydując się na wybór ich usług, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, postawienie siedzenia przy grobie, palenie świeczek lub pielęgnację kwiatów. Dostępne jest wykupienie pojedynczej usługi albo skorzystanie z współpracy stałej.

Koszty czyszczenia grobów

Na pytanie dotyczące ceny podobnych zleceń trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ stawki mogą bardzo różnić się w poszczególnych miastach. W wielu polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo około 30 PLN. Dwunastomiesięczna opłata abonamentowa wyniesie nas zaś około czterysta zł za jeden nagrobek.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]