Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

24 marca 2023

Dowiedz się, kto oferuje catering dla firm Katowice.

Ważne negocjacje biznesowe, warsztaty bądź sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Kursy i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-6 godzin, nierzadko nawet przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są najczęściej trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść duży posiłek w najbliższej restauracji. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zanieść na salę, w której trwa szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni i koszuli. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniane są również urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są bardzo istotne, pozwalają wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to także szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie problemów omawianych na kursie. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc zakupione po drodze w sklepie czy też przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc rangę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]