Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

10 grudnia 2020

Potrzebujesz zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer Google? Koniecznie skieruj się na www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z kluczowych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by wśród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych firm, marek bądź usług. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google dodanie estetycznych fotografii, wszelkich aktualnych informacji, stosownej prezentacji firmy i adresu www naszej strony internetowej. Istnieje też inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało firm go stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal bądź biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]