Wynajęcie busa – wygodny sposób transportu małych grup

4 lutego 2019

Organizacja wycieczek grup składających się z 10-20 osób w wielu przypadkach okazuje się trudnym zadaniem. Źródłem największych problemów jest załatwienie transportu. Publiczna komunikacja posiada sporo wad, z których kluczowy jest brak komfortu podróży. Aby się tego ustrzec, należy postawić na wynajem busa z kierowcą. Tym sposobem nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale również bez przystanków i innych problemów dojdziemy w dowolne miejsce – nawet do usytuowanego na odludziu hotelu lub atrakcji, do których nie dojeżdżają bezpośrednio inne środki transportu.

Wynajęcie busa z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to oferta kierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i firm czy instytucji. Tym pierwszym ułatwi organizację wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy zaproszeni szybko i komfortowo dotrą na miejsce. Dla przedsiębiorstw i instytucji jest zaś sposobem na zagwarantowanie transferu uczestnikom szkoleń czy konferencji. Poza tym usługa jest również adresowana do biur turystycznych, które bez wątpienia docenią sporą ilość lokalizacji, w które zdołają dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę czy inne polskie regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Dlaczego warto zamówić wynajem busów z kierowcą?

Główną zaletą tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na wyjazd dużej grupy. Podróżni mają do dyspozycji zimne napoje, osobiste oświetlenie i klimatyzację oraz koce podróżne. Nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna dzięki rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem, dużej przestrzeni na nogi i systemowi audiowizualnemu.