Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

14 lipca 2022

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to niezmiernie istotny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł czy zaniedbanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie prowadzić do niebezpiecznej sytuacji na trasie, co często kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej jakości świateł jest istotne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Co ma w swoim portfolio polski producent oświetlenia samochodowego?

Zasadniczo w portfolio OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry oferuje też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które wykorzystywane są m.in. przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road czy agro. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zdecydowanie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w podróży. A to ledwie ułamek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia dla automotive i mobility

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół specjalistów gotowy wcielić w życie wizję klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację produktu. OE Industry udziela również wsparcia posprzedażowego. Za sprawą zaangażowania w kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, budowania kompetentnego zespołu fachowców oraz dokładnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]